Jak jsme sháněli komodu

Posted in E-shopy

Stěhování je super věc. Konečně se osamostatníte a můžete v novém bytě dělat co chcete.To jsme si mysleli taky, do té doby, než jsme se začli vybalovat...

 Když jsme do bytu přijeli poprvé, všechno bylo naprosto boží. Bylo jakžtakž uklizeno a všechny energie byly zavedené, takže jsme se hned mohli pustit do vybalování. Ani jeden z nás s sebou moc věcí neměl, takže jsme mysleli, že to bude záležitost hodiny a pak už budeme moct jít objevovat nové město. Chyba.

Ukázalo se, že jsme věcí měli mnohem víc, než jsme si mysleli. Před nastěhováním jsme pořídili dvě takové ty látkové skládací skříně a myseli jsme, že to bude stačit. Ať jsme se snažili jak chtěli, nenacpali jsme tam ani polovinu věcí a zbytek se válel na zemi. Nemám problém s oblečením na podlaze, ale jako dlouhodobé řešení to moc ok není. Tak jsme se dohodli, že by možná bylo dobré pořídit aspoň komodu. Problém byl v tom, že ani jeden z nás ještě nemá auto a výlet do obchodu s nábytkem nepřipadal v úvahu. Tak jsme sedli na internety a začali hledat. Náš hlavní cíl byla bílá komoda (parádně by nám ladila se zdí).  
Hledali jsme fakt dlouho. Buď jsme se nemohli shodnout na stylu, nebo klasicky na ceně. Při delším hledání jsme narazili na obchod Dona, kde jsme našli přímo záplavu bílých komod a navíc za super ceny. Hned nám do oka padla pěkná jednoduchá komoda a tak jsme ji objednali a po pár týdnech jsme ji měli doma. Ani jeden z nás není nijak extra na stavění nábytku, ale montáž byla jednoduchá a dokonce jsme to oba přežili ve zdraví. Z výsledku jsme byli úplně nadšení. Všechno oblečení, které se doteď muselo válet na zemi, konečně našlo své místo a ještě zbyl prostor na věci, které jsme zatím nestihli dovézt. 

Pokud jste zrovna v podobné situaci, určitě si obchod prohlédněte. Ale pozor, mají takovou hromadu věcí, že možná skončíte s pár věcmi navíc. Nám se třeba doma objevilo pár sedacích taburetů navíc. (Kdo ví proč...)

bílá komoda

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Joomla SEF URLs by Artio