• hudba

  Vše pro dům

  V kategorii vše pro dům najdete podkategorie věnující se interiéru, exteriéru i zahradě. Od omítek, přes komíny až po sekačky na trávu.

 • moda

  Móda

  Zde najdete vše pro dámy. Oblečení, boty, doplňky, kabelky, brýle, šátky... Ráj pro všechny ženy ;)

 • kolo

  Sport a zdraví

  V této kategorii se dozvíte jak předcházet křečovým žilám, co všechno zvláídne čínská medicína, kam se zajít udržovat do formy apod. 

Prestige - boty, které myslí na vaše zdraví

Posted in Sport a zdraví

Určitě znáte obuv PRESTIGE. Jedná se o certifikovanou pracovní obuv, která je vyrobená z přírodní kůže. Pro jednoduchou údržbu je potažená polyuretanovou fólií. Mají protiskluzovou podrážku, která má několik specifikací. Například absorbuje energii v oblasti paty a je odolná vůči pohonným hmotám či olejům. Tyto boty kladou důraz na pohodlné nošení i přesto, že v nich strávíte celý den. Jsou vhodné jak na práci, tak na sportovní aktivity.

Profi rekonstrukce bytových jader

Posted in Firmy

V některých starých panelových domech dnes stále najdeme bytová jádra z doby komunismu, kdy byl tento prefabrikovaný celek koupelny a toalety velice oblíbený, protože stavbu panelového domu urychloval a zjednodušoval. V dnešní době jsou ale tato bytová jádra často nevyhovující, zvláště kvůli použitému materiálu, který už má to nejlepší za sebou. Proto se často provádí rekonstrukce bytových jader pod taktovkou specializované firmy, která zařídí vše od zpracování návrhu a vizualizace, přes práce až po závěrečný úklid před předáním. Bydlíte i vy v takovém bytě? Obraťte se na odborníky!

Příčiny vzniku křečových žil

Posted in Sport a zdraví

Jedny z hlavnívh příčin vzniku křečových žil jsou dlouhé stání, kouření, nezdravá strava a obezita. Současný hektický životní styl a nedostatek pohybu na čerstvém vzduchu nahrává tomuto neestetickému onemocnění, které může ve své nejhorší fázi vést až k ohrožení života. Prevencí této nemoci je především pravidelný každodenní pohyb, vyvážený jídelníček, ve kterém nechybí ovoce a zelenina, a vyvarování se dlouhému stání. Nepodceňujte křečové žíly a snažte se jim vyvarovat zvláště, pokud k nim máte dědičné sklony. V případě jejich vzniku kontaktujte svého lékaře a spolu nejdete řešení.

Jak vybrat akvárium pro rybičky?

Posted in Firmy

akvárium

Přemýšlíte, jak obohatit svůj interiér? Chcete do společenské místnosti vnést ojedinělou atmosféru? Investujte do akvária a akvarijních rybiček. Jestliže se o tuto oblast zajímáte a už jste nad koupí nového akvária přemýšleli, nyní máte šanci. Ale výběr akvária není jednoduchý úkol. Jedná se o kritický faktor, který rozhodne o tom, zda budete v chovu akvarijních rybiček úspěšní či nikoliv.

Budete-li vybírat akvárium, neměli byste nikam spěchat. Pokud investujete do správného akvária, nemusíte vynakládat velké úsilí při péči o rybičky či na udržování vody. V první řadě vás bude zajímat velikost akvária. Preferujte větší rozlohu, protože snadněji v něm vytvoříte vhodné prostředí pro chov. Akvarijní rybičky jsou schopné ve větších akváriích překonat chyby, kterých se začínající akvarista dopustí.

Skleroterapie

Posted in Služby

Máte problémy s křečovými žílami? Navštivte lékaře, který vám stanoví potřebnou léčbu. Nejprve si musíte projít vstupním vyšetřením, na jehož základě je určen typ léčby. Jedním z typů je skleroterapie, kdy dochází k odstranění malých křečových žil o velikosti 1 až 5 mm. Tyto žíly se objevují na začátku onemocnění, případně po operaci křečových žil.

Joomla SEF URLs by Artio