• hudba

  Vše pro dům

  V kategorii vše pro dům najdete podkategorie věnující se interiéru, exteriéru i zahradě. Od omítek, přes komíny až po sekačky na trávu.

 • moda

  Móda

  Zde najdete vše pro dámy. Oblečení, boty, doplňky, kabelky, brýle, šátky... Ráj pro všechny ženy ;)

 • kolo

  Sport a zdraví

  V této kategorii se dozvíte jak předcházet křečovým žilám, co všechno zvláídne čínská medicína, kam se zajít udržovat do formy apod. 

Projekt víceúčelového hřiště

Posted in Firmy

Víceúčelová hřiště zažívají svůj boom. Ať už se podíváte na školy, obce nebo sportovní oddíly, všude tam spatříme moderní víceúčeláky. Mnoho obcí si ovšem neví rady s povrchem. Jak postupovat při výběru si ukážeme právě v tomto článku. Pokud už hřiště máte a potřebujete pár rad ohledně údržby, scrollujte až an samý konec, kde jsou cenné informace i pro vás.

víceúčelové hřiště

Jak vybrat fitness činky?

Posted in Sport a zdraví

fitness činky

Pokud jste se rozhodli, že začnete cvičit alespoň doma, neobejdete se bez činek. Samozřejmě je možné cvičit s váhou vlastního těla, nicméně cvičení s fitness činkami je mnohem efektivnější. Silové tréninky jsou poměrně variabilní, navíc zamezují tomu, aby nastal jo-jo efekt. Jestliže tedy chcete dosáhnout perfektních výsledků, ale zároveň byste neradi uškodili svým kloubům, je nejvyšší čas pořídit si fitness činky.

Prodej SRO společností – postup

Posted in Firmy

Napadlo vás někdy, nechodit každý den do práce a říct si, budu podnikat? Pokud ano, a navíc jste opravdu začali, víte, že toto rozhodnutí je velmi těžké a mnozí jej i litují. Úspěšní podnikatel je ten, který dokázal přijít s podnikatelským záměrem takovým, že se mu jej povedlo zrealizovat, vybudovat silnou společnost a dokázal ji aktivně vést. Mnozí se po letech rozhodnou společnost s ručením omezeným prodat, a právě v tomto článku se budeme bavit, jaký je postup.

postup při prodeji firmy

Průmyslové odsávání a jeho profesionální projekce

Posted in Průmysl

Průmyslové odsávání je něco, co každý den nejen zpříjemňuje, ale mnohdy zlepšuje pracovní prostředí v různých svářecích, slévárenských, tryskacích a dalších prostorech. Když víte, jak je vzduchotechnika důležitá, určitě si uvědomujete, že je potřeba, aby ji chystali profesionálové. Vytvoření projektu ale není jen tak a je potřeba mnoho různých dílčích úkolů, které jsou nutné, pokud chcete plně funkční filtrační zařízení. Tímto článkem vám chceme problematiku alespoň trochu více přiblížit.

odsávání tigemma engineering

Kdy píchnout náušnice miminku?

Posted in Móda

Přibyla vám v rodině malá princezna a nebo se teprve na svět chystá? To už jste určitě řešila otázku, kdy je nejlepší nechat miminku propíchnout uši. Na to existuje spousta názorů, argumentů pro a proti a ve výsledku se stejně musíte rozhodnout sama za sebe. Aspoň pár tipů a rad jsme pro vás sepsali, abychom vám s řešením tohoto problému trochu pomohli.

zlaté náušnice se zirkony

Joomla SEF URLs by Artio