Vánoční výzdoba na okna 2018

Posted in Interiér

Blíží se Vánoce! A s nimi také povinná výzdoba celého domu i zahrady. Tady v Česku to sice málokdo dotahuje do takových extrémů jako třeba v Americe, ale i my se máme chuť někdy před sousedem blejsknout s tím, že máme lepší ozdobičky než on. A my jsme si pro vás připravili několik tipů, jak můžete na svátky pořádně připravit okna.

vánoční výzdoba

 Ozdoby na okna už jsou podobná klasika jako stromečky. Když si s nimi pořádě vyhrajete, tak vypadají úžasně nejen z venku, ale i zevnitř. A dost lidí už dlouho před Vánoci plánuje, jak je co nejlépe naaranžovat. Na to sice my experti nejsme, ale můžeme vám poradit s tím, jaké ozdoby můžete tyto Vánoce použít.

Koupené

  • Světýlka - Co by to bylo za Vánoce bez světýlek? Bílá nebo barevná, blikací nebo neblikací. O Vánocích vypadá každý dům jako párty.
  • Nálepky - Obchoďáky bývají plné hezkých nálepek ve tvaru sněhových vloček, zvířátek, mašliček a dalších kýčovin, bez kterých by se žádné Vánoce neobešly.
  • Řetězy - Vánoční řetězy milují všichni - až na ty, kdo potom musí uklízet popadané zbytky. Za tu parádu nám to ale každý rok na sto procent stojí.

vánoční látky

Doma vyrobené

  • Látkové ozdoby - Ať už šijete často, nebo jste jehly v žiovtě nedrželi, je výroba vánočních ozdob jedna z nejoblíbenějších rodinných činností. Nakupte vánoční látky, všechny svolejte do obýváku a pusťe se do rodinné výroby originálních ozdob. Nezáleží na tom, jestli budou vycpané nebo placaté - hlavní je to, abyste si to úpřádně užili.
  • Papírové vločky - Ty známe všichni už od školy. Pamatujete si, jak na ně? Udělejte z obyčejného papíru kolečko, párkrát přeložte a vystříhejte různé tvary. Každý výsledek bude jiný - úplně jako opravdové vločky. Vaše díla potom můžete nalepit na okno a mít sněhovou nadílku každý den.

Inspiraci pro DIY ozdoby najdete i na Youtube, kde jích hromada je a kde se jich do Vánoc ještě hromada objeví.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Joomla SEF URLs by Artio