Moderní hračky přináší nové druhy hlavolamů

Posted in E-shopy

hlavolamy pro děti

Už dávno nejsou hlavolamy pouze ježek v kleci nebo Rubikova kostka. V tomto článku Vám představíme zajímavé hlavolamy pro děti, nad kterými se možná zapotí nejeden dospělý.

Mozaiky

Dřevěné mozaikové hlavolamy mají buď daný obrázek, který se má geometrickými obrazci vytvořit, nebo může dítě pomocí tvarů zkoumat svou kreativní mysl a vytvářet své vlastní umění. Po vytvoření nového obrázku můžete vzít kreativitu na novou úroveň pomocí vymýšlení příběhů, do kterých vytvořené obrazce zapadají. Kdo říká že vyprávění příběhů musí být těžké?

Porovnávací hry

Fungují na základě hledání shodných dvojic, podobně jako pexeso, ovšem zaměstnávají více smyslů. Například zvuková paměťová hra zabaví a zostří sluch a paměť dítěte. Na stejném principu fungují také hledání hraček o stejné hmotnosti. Hmatové hry pro trénování jemné motoriky ocení malí průzkumníci. Při zavázaných očích budou hledat dvě políčka se stejným povrchem. Taková hra může dovést děti k zamyšlení nad funkcí všech svých smyslů.

3D modelovací hlavolamy

Věčná klasika. Několik dřevěných částí a jeden tvarový cíl. Skládat můžete takto skládat pyramidu, kostku a jiné tvary. Jejich výhodou je vyšší obtížnost a nízká cena.
Dřevěné a bambusové 3D hlavolamy jsou skvělým dárkem nejen pro děti. Ne každé dítě má trpělivost si “lámat hlavu” více jak pár minut. Ovšem takovéto dárky se hodí i pro dospělé. Je to skvělý například narozeninový dárek pro muže středního věku, aby mohl poškádlit svůj mozek i ego, když se mu náhodou nebude dařit.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Joomla SEF URLs by Artio