Jak vybrat fitness činky?

Posted in Sport a zdraví

fitness činky

Pokud jste se rozhodli, že začnete cvičit alespoň doma, neobejdete se bez činek. Samozřejmě je možné cvičit s váhou vlastního těla, nicméně cvičení s fitness činkami je mnohem efektivnější. Silové tréninky jsou poměrně variabilní, navíc zamezují tomu, aby nastal jo-jo efekt. Jestliže tedy chcete dosáhnout perfektních výsledků, ale zároveň byste neradi uškodili svým kloubům, je nejvyšší čas pořídit si fitness činky.

Příznaky a léčba Crohnovy choroby

Posted in Sport a zdraví

střeva

Mezi typické příznaky Crohnovy nemoci patří:

  • Průjem
  • Bolesti břicha
  • Křeče břicha
  • Porucha trávení
  • Zácpa

Příznaky se většinou projevují ve vlnách, kdy se střídá období s příznaky s obdobím bez příznaků. Břicho je velmi citlivé a bolestivé na prohmatání. Silnější bolest se objevuje v pravém podbřišku, kde lze nahmatat zánětlivou „bouli“, protože střevní kličky se slepí a zamotají do sebe. Někdy si lidé myslí, že mají problém se slepým střevem.

Kam uložit popel?

Posted in Sport a zdraví

Kremace neboli zpopelnění nachází v České republice čím dál větší popularitu. Ostatně, zpopelnit se nechal i slavný zpěvák David Bowie. Pro normální smrtelníky však kremace má výhodu v tom, že vyjde několikanásobně levněji. Po procesu zbudou asi 3 kilogramy popela (obsahuje i rakvi). Kam s ním? Klasickou variantou jsou urnové pomníky.

Odpočívejte kvalitně

Posted in Sport a zdraví

Spánek patří mezi základní fyziologické potřeby každého člověka. A proč si nedopřát luxus v podobě nové matrace, kvalitního roštu a měkounkých peřin? Vybrat si dnes můžete podle svého gusta, jestli máte radši měkčí matraci, tužší, jestli chcete polohovací rošt nebo třeba velmi kontroverzní vodní postel.

Prestige - boty, které myslí na vaše zdraví

Posted in Sport a zdraví

Určitě znáte obuv PRESTIGE. Jedná se o certifikovanou pracovní obuv, která je vyrobená z přírodní kůže. Pro jednoduchou údržbu je potažená polyuretanovou fólií. Mají protiskluzovou podrážku, která má několik specifikací. Například absorbuje energii v oblasti paty a je odolná vůči pohonným hmotám či olejům. Tyto boty kladou důraz na pohodlné nošení i přesto, že v nich strávíte celý den. Jsou vhodné jak na práci, tak na sportovní aktivity.

Joomla SEF URLs by Artio