Plánování pohřbu

Posted in Služby

Zařizování pohřbu bývá tím nejsmutnějším plánováním, které vás v životě může potkat. O to nepříjemnější je, když nemáte přehled, co vše je nutné zařídit. V tomto článku najdete rady jak postupovat a na co nezapomenout.

  1. Rozhodněte se, jakým způsobem bude obřad konán. Tradiční dvě možnosti - pohřbení do země nebo kremace a uložení v urnovém pomníku, nejsou jediné. Například si zjistěte, zda je možné neukládat urnu do urnového pomníku, ale popel rozsypat na určeném místě.
  2. Dohodněte se se na podrobnostech všemi pozůstalými, není dobré rozhodovat samostatně. Toto platí za předpokladu, že zemřelý nenechal odkaz, který by jasně říkal, co si po smrti přeje.
  3. Rozhodněte se, zda chcete organizovat smuteční hostinu. Pokud ano, domluvte ji včas.

Jak určit správnou strategii podniku?

Posted in Služby

Pokud řešíte právě strategické řízení vaší společnosti, musíte projít celou řadou analýz. Začíná se analýzami vnějšího prostředí. Zde bych určitě zmínila SLEPT analýzu a Porterovu analýzu pěti sil. Dalším krokem jsou interní strategické analýzy podniku, kam určitě patří finanční analýza, personální audit a další podnikové faktory, kam spadá technický vývoj, marketing, výroba, pracovní zdroje apod.

interní strategická analýza společnosti

Lineární elektromotor

Posted in Služby

Lineární elektromotor je elektrický motor, který nevykonává pohyb rotační, ale posuvný. Tyto motory v Česku vyrábí firma Elektromotory Brno. Jde o netočivý elektrický stroj, který nemá žádné rotující součásti. Jedná se o mnohapólový motor, jehož stator je rozvinut do délky podél celé pojezdové dráhy stroje. Svojí povahou je konstrukčně blíže ke klasickému transformátoru zapojenému nakrátko, s tím, že magnetický obvod obsahuje mezeru pro oddělení pohyblivé a nepohyblivé části stroje.

Formy digitálního tisku

Posted in Služby

Formát digitálního tisku patří až do posledních let, kdy se výrazně rozšířil. Díky tomu, že tisknete rovnou data uložena ve vašem počítači, je velmi rychlý, čehož nejvíce využívají v kancelářích.

 

Ovšem i tento tisk může probíhat různými způsoby. Pokud se nastříkává inkoust na potiskové médium, tak se jedná o tzv. airbrush tisk. Většinou se jedná o rychlý potisk s vysokou kvalitou i rozlišením. Jedinou nevýhodou je, že se může díky mechanickým vnějším vlivům zničit, protože tisk není nijak povrchově ošetřen. Nejideálnější, ovšem mírně dražší variantou, je elektrostatický tisk. Na tomto principu si můžeme zakoupit i klasické laserové domácí tiskárny. Pracuje na systému zapékání pomocí laseru potisku do papíru. Tento typ potisku se využívá i na bannery, billboardy a velkorozměrové plakáty. Poslední možností je přenos tisku pomocí tepla, který se používá hlavně na potisk textilu.

Vzdělání je důležité

Posted in Služby

Každý manažer, který chce být správným manažerem, tak by měl mít některé vlastnosti. Mezi základní vlastnosti patří rozhodně smysl pro odpovědnost a empatie. Pak existují dovednosti, které si musí osvojit a dají se naučit. K tomu patří rozhodně komunikace se zaměstnanci, klienty, veřejností… To lze naučit, a kde jinde, než na manažerských kurzech. Zde se dozvíte spoustu fíglů a triků, které jsou ozkoušené z praxe. Proto vyzkoušejte rady odborníků na slovo vzatých.

Pojďte to zkusit moderně

Posted in Služby

Pokud vedete firmu, tak jistě víte, že je nutné mít nějaké manažerské dovednosti. A protože my už jsme měli dost tradičních manažerských kurzů, tak jsme se rozhodli dělat to po svém. Jsem Jiří Jemelka a spolupracuji jen s nejlepšími kolegy a kolegyněmi v této oblasti. Společně nabízíme moderní formu vzdělání pro manažery. Díky našim zkušenostem z praxe se nejedná pouze o bezděčné tlachání o ničem, ale kurzy jsou přizpůsobovány vašim potřebám. Osoby aktivně zapojujeme do kurzů, nutíme je nad tématy přemýšlet a zapojovat je ho jejich běžného manažerského života.

Natiskněte si vlastní tričko

Posted in Služby

Už jste slyšeli o sítotisku? Díky němu si můžete ozdobit jakékoliv tkaninu, tričko, kalhoty či jinou část oblečení vlastním motivem. Metoda sítotisku není žádná sranda. Jedná se o speciální grafickou metodu, která využívá šablony. Jeho princip spočívá v protlačování barvy přes prostupné místa šablony na určitý materiál. Síto se skládá z rámu, na který je napnutá síťovina. Pokud si myslíte, že byste to doma nezvládli a stále máte vidinu vašeho motivu vytištěného na tričku, obraťte se na jakoukoliv tiskárnu, která tento potisk dělá. Motiv vydrží na triku a máte také záruku.

Mějte úspěšnou firmu

Posted in Služby

Když se řekne podnikatelská strategie, každý podnikatel by si měl představit takovou strategii, která zajistí úspěšnost jeho společnosti. Ne všichni podnikatelé jsou ochotni sestavit takovou strategii, která by vykazovala ziskovost a lepší chod podniku. Jestliže si nevíte v této oblasti rady, obraťte se na společnost J.I.P. pro firmy s.r.o., která se specializuje na sestavování těchto strategií.

Skleroterapie

Posted in Služby

Máte problémy s křečovými žílami? Navštivte lékaře, který vám stanoví potřebnou léčbu. Nejprve si musíte projít vstupním vyšetřením, na jehož základě je určen typ léčby. Jedním z typů je skleroterapie, kdy dochází k odstranění malých křečových žil o velikosti 1 až 5 mm. Tyto žíly se objevují na začátku onemocnění, případně po operaci křečových žil.

Penzion Zlín

Posted in Služby

Toužíte poznat ojedinělé památky Zlínského kraje? Lákají vás nejen zdejší zámky a církevní památky, ale také příroda a aktivní odpočinek? Ve Zlínském kraji si na své přijde opravdu každý. Budete-li chtít zůstat zde několik dnů, musíte vyřešit otázku ubytování. Preferujete-li moderní ubytování, navštivte penzion Zlín, konkrétně Penzion 66, který slibuje ubytování v moderně zařízených pokojích, jež respektují kvalitu a maximální soukromí.

Dorty Přerov

Posted in Služby

Blíží se narozeninová oslava vašeho kamaráda? Nebo se chystáte na oslavu výročí vašich rodičů? Ať už je jakýkoliv důvod k oslavě, neměli byste zapomínat na dorty Přerov, které k oslavám neodmyslitelně patří. Je to sladká pochoutka, která dnes může být prakticky z čehokoliv – od ovocných dortů, přes marcipánové, až po čokoládové. Fantazii se meze nekladou. Navíc je možné si zvolit různý motiv. Pro děti je vhodný dort ve tvaru jejich oblíbené pohádkové postavy, pro milovníky aut je připraven model dortu ve tvaru Ferrari a podobně.

Joomla SEF URLs by Artio