Kdy píchnout náušnice miminku?

Posted in Móda

Přibyla vám v rodině malá princezna a nebo se teprve na svět chystá? To už jste určitě řešila otázku, kdy je nejlepší nechat miminku propíchnout uši. Na to existuje spousta názorů, argumentů pro a proti a ve výsledku se stejně musíte rozhodnout sama za sebe. Aspoň pár tipů a rad jsme pro vás sepsali, abychom vám s řešením tohoto problému trochu pomohli.

zlaté náušnice se zirkony

Nenechte si zkazit léto kvůli obavám z plavek

Posted in Móda

Každá žena začíná před blížícím se létem řešit svou postavu do plavek. Náš názor je takový, že je to zbytečný stres a lépe by nám všem bylo, kdyby jsme se prostě braly takové jaké jsme a měly se rády.

tankini tilly

 

Díky za to, že v dnešní době už se nevyrábí plavky jen na modelky z časopisů, ale i na normální ženské. Na trhu a internetu plavky pro plnoštíhlé, které jsou k dostání v různých variantách, barvách a typech. Tak už přestaňte chmuřit, že nemáte postavu do plavek a nechte se inspirovat komediální trojkou 3v1, která na sebe práskla, že mají taky co ukazovat.

 

 

Prostě a jednoduše - špek máme v určité poloze každá.

Zdroj fotky: Facebook 3v1

Podprsenka Panache na sport

Posted in Móda

Osvěta ve velikostech podprsenek se úspěšně šíří. Většina žen už si je vědoma toho, že velikosti nezačínají ani nekončí u 75B. Málokterá zástupkyně něžného pohlaví ale nevnímá rozdíly mezi sportovními podprsenkami. Právě o to se snaží prodejci podprsenky Panache.

U těchto druhů prádla nezáleží jen na velikosti obvodu a košíčků, ale také na pohodlí a fixaci prsou. Podprsenka Panache vyniká tím, že prsa "nesplácne" k hrudi, ale mírně je oddělí. Pak už sportovkyně mohou poskakovat jak je jim libo. U značky Panache nepřijdou zkrátka ani slečny, které byly obdarovány více než ostatní. Velikosti končí až na 38H. A jestli je opravdu tak dobrá? To už musíte vyzkoušet samy.

Joomla SEF URLs by Artio