Průmyslové odsávání a jeho profesionální projekce

Posted in Průmysl

Průmyslové odsávání je něco, co každý den nejen zpříjemňuje, ale mnohdy zlepšuje pracovní prostředí v různých svářecích, slévárenských, tryskacích a dalších prostorech. Když víte, jak je vzduchotechnika důležitá, určitě si uvědomujete, že je potřeba, aby ji chystali profesionálové. Vytvoření projektu ale není jen tak a je potřeba mnoho různých dílčích úkolů, které jsou nutné, pokud chcete plně funkční filtrační zařízení. Tímto článkem vám chceme problematiku alespoň trochu více přiblížit.

odsávání tigemma engineering

Už víte, je průmyslová vzduchotechnika je naprosto nutná. Podle zákonů je dokonce povinná na každém pracovišti, kde dochází ke znečištění vzduchu určitými částicemi. Ušetřete své zaměstnance zbytečných nemocí a dlouhodobých zdravotních problémů. Jedná se sice o poměrně velkou investici, ale můžete si být jistí, že se vám do budoucna vyplatí nejen z hlediska finančních, ale i lidských zdrojů. A ktomu vám pomůže profesionální projektant.

Odborná dokumentace

Odborná dokumentace vzduchotechniky je neskutečně složitá záležitost. Napřed bychom si měli řct, jaké druhy dokumentace existují.

  • Návrh odsávacího systému na základě studie budovy
  • Dokumentace doporučeného ovládání systému
  • Vizualizace
  • Vlastní projektová dokumentace - reálné provedení, technická zpráva, dokumentace veškerých vyrobených součástí

Nevím jak vy, ale my už se v tomto seznamu občas docela ztrácíme. A proto by nás v životě nenapadlo zařídit si odsávání bez pomoci projektanta. Doufáme, že to ani není reálně možné.

filtrační systém tigemma engineering

Kde takového projektanta najít?

S vašimi problémy s odsáváním se můžete obrátit na projektování vzduchotechniky společnost Tigemma Engineering. Jedná se o firmu s více než dvaceti lety zkušeností v oblasti odsávání svařoven a dalších průmyslových provozů Jejich přístroje jsou vyrobeny v Česku na základně dlouhého výzkumu. Svým klientům nabízí profesionální konzultace, projekt a zpracování požadavků. S využitím jejich služeb získáte záruku funkčnosti.

Průmyslová odsávací zařízení rozhodně nejsou levná ani jednoduchá záležitost. Se správně vybraným realizačním partnerem ale máte o starosti postaráno.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Joomla SEF URLs by Artio