• hudba

  Vše pro dům

  V kategorii vše pro dům najdete podkategorie věnující se interiéru, exteriéru i zahradě. Od omítek, přes komíny až po sekačky na trávu.

 • moda

  Móda

  Zde najdete vše pro dámy. Oblečení, boty, doplňky, kabelky, brýle, šátky... Ráj pro všechny ženy ;)

 • kolo

  Sport a zdraví

  V této kategorii se dozvíte jak předcházet křečovým žilám, co všechno zvláídne čínská medicína, kam se zajít udržovat do formy apod. 

Příznaky a léčba Crohnovy choroby

Posted in Sport a zdraví

střeva

Mezi typické příznaky Crohnovy nemoci patří:

 • Průjem
 • Bolesti břicha
 • Křeče břicha
 • Porucha trávení
 • Zácpa

Příznaky se většinou projevují ve vlnách, kdy se střídá období s příznaky s obdobím bez příznaků. Břicho je velmi citlivé a bolestivé na prohmatání. Silnější bolest se objevuje v pravém podbřišku, kde lze nahmatat zánětlivou „bouli“, protože střevní kličky se slepí a zamotají do sebe. Někdy si lidé myslí, že mají problém se slepým střevem.

Nenechte si zkazit léto kvůli obavám z plavek

Posted in Móda

Každá žena začíná před blížícím se létem řešit svou postavu do plavek. Náš názor je takový, že je to zbytečný stres a lépe by nám všem bylo, kdyby jsme se prostě braly takové jaké jsme a měly se rády.

tankini tilly

 

Díky za to, že v dnešní době už se nevyrábí plavky jen na modelky z časopisů, ale i na normální ženské. Na trhu a internetu plavky pro plnoštíhlé, které jsou k dostání v různých variantách, barvách a typech. Tak už přestaňte chmuřit, že nemáte postavu do plavek a nechte se inspirovat komediální trojkou 3v1, která na sebe práskla, že mají taky co ukazovat.

 

 

Prostě a jednoduše - špek máme v určité poloze každá.

Zdroj fotky: Facebook 3v1

Z čoho urobiť zimnů záhradu?

Posted in Vše pro dům

"Chcem konečne tú zimnú záhradu, ako mi ju sľubuješ už od tej doby, čo sme boli v podnájme v paneláku." Tak túto vetu (alebo vlastne akokoľvek podobnú) moc radi asi nepočujete. Pre vašu ženu to síce znamená len to, že sa jej dostane konečne niečoho, po čom dlho túžila, pre vás však vyberanie materiálu a nakoniec aj samotnú prácu, pretože je to predsa lacnejšie. A taky nakoniec opravy a dorábanie všetkého, na čo nemáte. Tak ako na tú zimnú záhradu? Z našich vlastných poznatkov sú pre túto "urob si sám" prácu najlepšie polykarbonátové dosky.

Kam uložit popel?

Posted in Sport a zdraví

Kremace neboli zpopelnění nachází v České republice čím dál větší popularitu. Ostatně, zpopelnit se nechal i slavný zpěvák David Bowie. Pro normální smrtelníky však kremace má výhodu v tom, že vyjde několikanásobně levněji. Po procesu zbudou asi 3 kilogramy popela (obsahuje i rakvi). Kam s ním? Klasickou variantou jsou urnové pomníky.

Joomla SEF URLs by Artio