• hudba

  Vše pro dům

  V kategorii vše pro dům najdete podkategorie věnující se interiéru, exteriéru i zahradě. Od omítek, přes komíny až po sekačky na trávu.

 • moda

  Móda

  Zde najdete vše pro dámy. Oblečení, boty, doplňky, kabelky, brýle, šátky... Ráj pro všechny ženy ;)

 • kolo

  Sport a zdraví

  V této kategorii se dozvíte jak předcházet křečovým žilám, co všechno zvláídne čínská medicína, kam se zajít udržovat do formy apod. 

Formy digitálního tisku

Posted in Služby

Formát digitálního tisku patří až do posledních let, kdy se výrazně rozšířil. Díky tomu, že tisknete rovnou data uložena ve vašem počítači, je velmi rychlý, čehož nejvíce využívají v kancelářích.

 

Ovšem i tento tisk může probíhat různými způsoby. Pokud se nastříkává inkoust na potiskové médium, tak se jedná o tzv. airbrush tisk. Většinou se jedná o rychlý potisk s vysokou kvalitou i rozlišením. Jedinou nevýhodou je, že se může díky mechanickým vnějším vlivům zničit, protože tisk není nijak povrchově ošetřen. Nejideálnější, ovšem mírně dražší variantou, je elektrostatický tisk. Na tomto principu si můžeme zakoupit i klasické laserové domácí tiskárny. Pracuje na systému zapékání pomocí laseru potisku do papíru. Tento typ potisku se využívá i na bannery, billboardy a velkorozměrové plakáty. Poslední možností je přenos tisku pomocí tepla, který se používá hlavně na potisk textilu.

Vzdělání je důležité

Posted in Služby

Každý manažer, který chce být správným manažerem, tak by měl mít některé vlastnosti. Mezi základní vlastnosti patří rozhodně smysl pro odpovědnost a empatie. Pak existují dovednosti, které si musí osvojit a dají se naučit. K tomu patří rozhodně komunikace se zaměstnanci, klienty, veřejností… To lze naučit, a kde jinde, než na manažerských kurzech. Zde se dozvíte spoustu fíglů a triků, které jsou ozkoušené z praxe. Proto vyzkoušejte rady odborníků na slovo vzatých.

Multifunkční materiál

Posted in Vše pro dům

Polykarbonát můžeme využít na spoustu rozličných prací. Jedná se tedy o multifunkční materiál, který se využívá nejen v domácnostech, při stavbě domu, ale také pro své vlastnosti i v lékařství či v laboratořích. Polykarbonát má spoustu certifikátů. Využívá se také jako tepelně odolné sklo, nerozbitné sklo apod.

Pojďte to zkusit moderně

Posted in Služby

Pokud vedete firmu, tak jistě víte, že je nutné mít nějaké manažerské dovednosti. A protože my už jsme měli dost tradičních manažerských kurzů, tak jsme se rozhodli dělat to po svém. Jsem Jiří Jemelka a spolupracuji jen s nejlepšími kolegy a kolegyněmi v této oblasti. Společně nabízíme moderní formu vzdělání pro manažery. Díky našim zkušenostem z praxe se nejedná pouze o bezděčné tlachání o ničem, ale kurzy jsou přizpůsobovány vašim potřebám. Osoby aktivně zapojujeme do kurzů, nutíme je nad tématy přemýšlet a zapojovat je ho jejich běžného manažerského života.

Nebankovní půjčky - jak je vybrat?

Posted in E-shopy

Půjčky jsou dnes stejně obvyklé jako to, že si necháte vést svůj účet v bance. Ovšem samotnou půjčku si už od banky brát nemusíte. Nebankovní půjčky jsou vhodné do určitých, specifických situací. Sami uznáte, že platit nákup automobilu kreditní kartou je nesmysl. Stejně tak je nesmysl utratit nebankovní půjčku, kterou budete splácet několik měsíců, během jednoho víkendu. A proto vám přinášíme několik rad, jak přistupovat k výběru půjček.

Joomla SEF URLs by Artio