• hudba

  Vše pro dům

  V kategorii vše pro dům najdete podkategorie věnující se interiéru, exteriéru i zahradě. Od omítek, přes komíny až po sekačky na trávu.

 • moda

  Móda

  Zde najdete vše pro dámy. Oblečení, boty, doplňky, kabelky, brýle, šátky... Ráj pro všechny ženy ;)

 • kolo

  Sport a zdraví

  V této kategorii se dozvíte jak předcházet křečovým žilám, co všechno zvláídne čínská medicína, kam se zajít udržovat do formy apod. 

Plánování pohřbu

Posted in Služby

Zařizování pohřbu bývá tím nejsmutnějším plánováním, které vás v životě může potkat. O to nepříjemnější je, když nemáte přehled, co vše je nutné zařídit. V tomto článku najdete rady jak postupovat a na co nezapomenout.

 1. Rozhodněte se, jakým způsobem bude obřad konán. Tradiční dvě možnosti - pohřbení do země nebo kremace a uložení v urnovém pomníku, nejsou jediné. Například si zjistěte, zda je možné neukládat urnu do urnového pomníku, ale popel rozsypat na určeném místě.
 2. Dohodněte se se na podrobnostech všemi pozůstalými, není dobré rozhodovat samostatně. Toto platí za předpokladu, že zemřelý nenechal odkaz, který by jasně říkal, co si po smrti přeje.
 3. Rozhodněte se, zda chcete organizovat smuteční hostinu. Pokud ano, domluvte ji včas.

Jak na průmyslovou podlahu?

Posted in Firmy

Nátěry průmyslových podlah jsou osvědčeným řešením, jak v průmyslových provozech, chodbách, výrobních halách zabezpečit předpisy stanovenou čistitelnost podlah a udržovat bezprašné prostředí. Speciální nátěry mají mimo jiné protiskluzové vlastnosti a lze je kombinovat s navigačními, výstražnými a informačními značkami či nápisy. Hygienické a protipožární předpisy a normy pro průmyslové provozy vcelku jednotně nařizují provozovatelům zajišťovat průběžně čistotu a bezprašnost prostředí. Bezpečnostní předpisy zase definují povinná opatření prevence proti úrazům.

Jak určit správnou strategii podniku?

Posted in Služby

Pokud řešíte právě strategické řízení vaší společnosti, musíte projít celou řadou analýz. Začíná se analýzami vnějšího prostředí. Zde bych určitě zmínila SLEPT analýzu a Porterovu analýzu pěti sil. Dalším krokem jsou interní strategické analýzy podniku, kam určitě patří finanční analýza, personální audit a další podnikové faktory, kam spadá technický vývoj, marketing, výroba, pracovní zdroje apod.

interní strategická analýza společnosti

Servis hydraulických systémů

Posted in Firmy

Jakýkoliv stroj si vyžaduje pravidelnou kontrolu a hydraulické systémy nejsou výjimkou. Správné a dlouhodobé funkčnosti hydraulických systémů předchází kvalitní servis. V současné době servis hydraulických systémů nabízí řada společností a vybrat si tu nejlepší je nelehký úkol. Pojďme se podívat, jak by měla firma provádějící servis vypadat a co by měla nabízet.
Hydraulika je široký pojem. V rámci hydrauliky se pracuje s různými prvky – hydraulické hadice, hydraulické trubky, šroubení, rychlospojky a spoustu dalších. A všechny tyto prvky je nezbytné u přístrojů kontrolovat, aby nedošlo k poškození a k poranění uživatele daného zařízení.
Servis hydraulických systémů má ve svém portfoliu služeb společnost MHI servis s.r.o., která sídlí v Brně. Zaměstnává kvalifikované pracovníky, kteří se starají o správný chod hydraulických systémů. V nabídce této firmy najdete nejen služby, ale i produkty. Koupíte zde všechny hydraulické prvky – od šroubení až po držáky na trubky.

Generální úprava bytu

Posted in Firmy

Čas od času je třeba provést generální úpravu interiéru. Například toužíme po moderních krbových kamnech a nové podlaze nebo se nám už nelíbí původní schodiště. Rekonstrukce bytů zahrnuje spoustu činností, které je výhodné přenechat zkušeným profesionálům. Firma Aretti, zakázkové interiéry, realizuje kompletní rekonstrukce bytů na klíč, na základě klientových požadavků a potřeb.

Joomla SEF URLs by Artio