• hudba

  Vše pro dům

  V kategorii vše pro dům najdete podkategorie věnující se interiéru, exteriéru i zahradě. Od omítek, přes komíny až po sekačky na trávu.

 • moda

  Móda

  Zde najdete vše pro dámy. Oblečení, boty, doplňky, kabelky, brýle, šátky... Ráj pro všechny ženy ;)

 • kolo

  Sport a zdraví

  V této kategorii se dozvíte jak předcházet křečovým žilám, co všechno zvláídne čínská medicína, kam se zajít udržovat do formy apod. 

Obuv je nezbytná

Posted in Průmysl

Pracovní obuv je nezbytnou součástí každého pracovního oděvu. Slouží k bezpečnému přemisťování na pracovišti. Jsou různé druhy pracovní obuvi dle určitého pracovního zaměření. Často stačí použít pouze normální běžnou obuv, kterou nosíme dnes a denně, například tenisky. V továrnách, kde se v rámci provozu pohybují různě těžké stroje a jiná technika, která nám může lehko způsobit zranění či jinou zdravotní újmu, je nutností použít pracovní obuv specializovanou. Každý zaměstnavatel by měl primárně hledět na bezpečnost zdraví svých zaměstnanců a takhle specializovanou obuv by jim měl dle platných předpisů v zákoně poskytnout.

Léto je čas pro zamyšlení a zlepšení

Posted in Firmy

Začíná léto a všichni lidé začínají mít lepší náladu. Proto právě přichází nejlepší čas začít dělat něco nového a zamyslet se nad tím, co je již za vámi. Protože spousta vašich klientů a zákazníků odjíždí na dovolené, tak budete mít více času na rozvoj svého podnikání.

Brněnské motorky

Posted in Firmy

Už vás nebaví jezdit šalinou? Pořiďte si motocykl! Není to hloupý nápad, firma Kovomoto Brno pro Vás nabízí aktuálně nejlepší nabídku, která se nemusí opakovat. Chcete kompletně nahradit automobil na jízdu do práce a na kratší vzdálenosti do 100 km? Přesně pro Vás budou kvalitní skútry Corsair, Loncet či Romet. Tyto elegantní skútry jsou špičkami ve všech evropských velkoměstech, zejména pak v Paříži! Jenže benzin je drahý a tak je pro Vás nachystáno alternativní řešení v podobě stylového elektrokola! Jen trošku šlápnete a na jedno nabití ujedete až 50 km! Takže nyní pro Vás doprava v Brně musí být brnkačka. Ke každému skútru či kolu nyní dostanete helmu a servis zdarma!

vyskúšajte kvalitné polykarbonátové dosky na prístrešky

Posted in Vše pro dům

Plánujete si zastrešiť terasu, parkovacie miesto alebo iný prístrešok? Potom sú vhodným materiálom pláty vyrobené z polykarbonátu. Niekde ich nájdete aj pod označením polykarbonátových dosiek. Tento materiál má mnoho predností, ktoré len tak niečo neprekoná. Sú odolné voči mechanickým vplyvom aj proti UV žiareniu. Vyberať si môžete zo spústy rôznych druhov, farieb aj úprav. Takže si skontrolujte, či vami vybraný typ polykarbonátové dosky má vlastnosti, ktoré požadujete.

polykarbonátové druhy dosek

Hydraulika a její praktické využití

Posted in Průmysl

Termín hydraulika označuje technickou disciplínu, která se zaměřuje na využití mechanických vlastností tekutin. Hydraulika funguje na bázi hydrostatiky a hydromechaniky. Součástí hydraulických zařízení jsou hydraulické trubky, šroubení, hadice a další důležité prvky. Pojďme se na hydrauliku jako takovou podívat podrobněji.
Cílem hydrauliky je nastolit rovnováhu i pohyb tekutin, ale disciplína se zaměřuje také na vzájemné působení tekutin a tuhých těles. Díky znalostem tohoto oboru je možné vytvořit hydraulické zařízení, jehož využití je potom ve stavebnictví, zemědělství, průmyslu i v dopravě (hydraulické brzdy automobilů). Dnes se hydraulika prakticky využívá ve všech oblastech lidské činnosti.
Výhody hydrauliky
přenos velké síly
přenos velkého tlaku
Hydraulika má dnes široké uplatnění. Je ale potřeba zajistit pravidelný servis hydraulických zařízení, protože hydraulické trubky, hadice i šroubení mohou být poškozené. To je potřeba pravidelně kontrolovat. Tím se prodlouží životnost samotného zařízení.

Joomla SEF URLs by Artio